Graf.akcionáři  

 

 

CZECH NEWS CENTER a.s.

ringier agPodíl vlastnictví: 27,02 %

Stránky: www.cncenter.cz

Vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.je s více největším vydavatelem periodického tisku v České republice a zároveň patří i k nejvýznamnějším poskytovatelům internetového obsahu. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby.

 

MAFRA, a.s.

mafra, a.s.Podíl vlastnictví: 26,27 %

Stránky: www.mafra.cz

Do portfolia mediální skupiny MAFRA a.s.patří mimo jiné deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Technické a tiskařské zázemí obou tiskáren společnosti je díky své špičkové technické úrovni nejmodernější v ČR.

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

hkm beteiligungs gmbhPodíl vlastnictví: 35 %

Stránky: www.vlmedia.cz

VLTAVA LABE MEDIA a.s. vydává regionální Deník na celém území České republiky a provozuje zpravodajský web www.denik.cz, čímž se řadí mezi největší vydavatelské domy v ČR. Disponuje vlastními tiskovými kapacitami v Praze a v Olomouci.

 

 

Bauer Media, v.o.s.

bauer media, v.o.s.Podíl vlastnictví: 11,24 %

Stránky: www.bauermedia.cz

Bauer Media, v.o.s. se řadí na jednu z čelních pozic našeho časopiseckého trhu. Profilují jej zejména tituly společenské: Rytmus života, Pestrý svět atd., pro teenagery: Bravo, Bravo Girl! a Dívka, TV tituly: TV Max, Týdeník Televize, TV Plus, TV Revue, a dále pak časopisy určené ženám: Žena a život, Tina, Chvilka pro tebe a další.