Kariéra

Rozvíjejte svou kariéru u jednoho z největších distributorů tisku v Evropě. Čekají vás zajímavé projekty, pracovní výzvy a nové zkušenosti. Dáváme příležitost každému talentu. Věříme v rozmanitost, protože každý z nás umí něco jiného. A co je důležité - nepracujeme s lidskými zdroji, ale s lidmi.

To jsme my

Denně zajišťujeme třídění 1 400 000 čerstvě vytištěných novin a časopisů, které dále rozvážíme každé ráno na více než 14 tisíc prodejních míst a doručovatelům předplatného.

Ročně zajišťujeme třídění více než 1miliardy letáků a zásilek.

K tomu v PNS používáme nejnovější technologie, které nám v třídění pomáhají. Jako jediní v Evropě využíváme automatickou třídicí linku na zásilky a tisk.

Aktuálně volné pozice v tomto útvaru najdete zde.

Aktuálně hledáme

Nabízené benefity

25 dnů dovolené

2 sick days

Příspěvek na stravování

Multisport karta

Zvýhodněný nákup doplňkového zboží

Kratší pracovní doba (7,5h / den)

Zvýhodněné O2 tarify a SIM karty

Zvýhodněné předplatné titulů našich vydavatelů

Příspěvek na penzijní připojištění

Sleva na nákup automobilu Škoda

Dotazník pro uchazeče

Nenašli jste aktuálně pozici? Rádi byste u nás zúročili své vědomosti a zkušenosti? Vyplňte jednoduchý dotazník nebo nám pošlete svůj životopis přímo na email: kariera@pns.cz

Připojit strukturovaný životopis

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Naši zaměstnanci

Paní Helena je sice již v důchodu, ale aktivit má stále spoustu a život si užívá naplno. Je sokolka tělem i duší, sport a pohyb je pro ni opravdu důležitý, a tak si teď každý den užívá několikakilometrovou procházku s roznášením novin.

„Roznáším už řadu let noviny u nás ve Starém Kolíně. Mám velkého pomocníka, tašku na kolečkách, a každý den spolu chodíme asi tři hodiny. Když prší, vzbudím manžela a vyrazíme spolu autem, to mě ale tolik nebaví. A proč to dělám? Práce je pro mě každodenní motivace neusnout na vavřínech. Navíc jsou to jen tři hodiny denně na čerstvém vzduchu a v pohybu. V neděli mi někdy ten pohyb už chybí, tak vezmu kamarádky a vyrazíme na výlet na kole.“

Program paní Heleny je opravdu nabitý. Je totiž i babička na plný úvazek, s vnoučaty se učí anglicky a německy. A aby toho vzdělávání nebylo málo, chodí dokonce na univerzitu třetího věku. Tedy dokonce dvě, v Kutné Hoře studuje němčinu a v Kolíně historii.