Expedient/ka tisku – řidič skupiny B z Břeclavi a okolí

Jste sova? Nevadí Vám pracovat, když ostatní ještě spí? Upřednostňujete manuální práci? Máte rádi projížďku v brzkých ranních hodinách? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Pracovník denní expedice v Praze

Líbila by se Vám práce s tiskovinami? Hledáte stabilní práci v dobrém kolektivu? Jste fyzicky zdatní? Máte zkušenosti s obsluhou VZV? Pokud ano, ozvěte se nám! Rádi Vás provozem provedeme a vše ukážeme!

Vedoucí noční směny do expedice tisku v Pardubicích

Máte zkušenosti z pozice mistra nebo vedoucího? Jste člověk, který dokáže lidi správně motivovat? Máte rádi i manuální práci? Chcete pracovat pro společnost, která nabízí zajímavé benefity pro zaměstnance a váží si jich? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Účetní likvidace faktur v Praze

Chcete se zase těšit do práce? Máte zkušenosti s účetnictvím nebo hledáte svou první práci po škole? Hledáte přátelský kolektiv, ve kterém práce rychle utíká? Umíte se rychle zorientovat v datech? Máte rádi vše pod kontrolou? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Reklamační pracovník/pracovnice

Baví Vás komunikace s vydavateli a zástupci distribuční sítě? Máte analytické myšlení? Umíte se rychle zorientovat v datech? Chcete být součástí zlepšování kvality distribuce tisku? Ozvěte se nám!

Pracovník denní remitendy v Praze

Jste ranní ptáče? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Administrativní podpora logistiky v Praze

Zajímavá a odpovědná práce s tiskem na HPP.

Expedient/ka tisku v Olomouci na noční směny

Jste sova? Nevadí Vám pracovat, když ostatní ještě spí? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Expedient/ka tisku v Pardubicích na noční směny

Jste sova? Nevadí Vám pracovat, když ostatní ještě spí? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Expedient/ka tisku v Brně na noční směny

Noční třídění deníků a časopisů na třídící lince mezi 20.00 a 3.00. Práce na HPP

Pracovník do expedice tisku v Praze na odpolední směny

Možnost hlavního pracovního poměru i brigády.

Obchodní zástupce pro ČR

Baví Vás obchod a každodenní setkávání se s lidmi? Cítíte se lépe v terénu než v kanceláři? Nevadí Vám cestování? Chcete si zlepšit komunikační dovednosti a naučit se ty obchodní? Ozvěte se nám!

 

Máte možnost zaregistrovat si svůj životopis do naší databáze zde.