Pracovník do expedice tisku v Praze na odpolední směny

Možnost hlavního pracovního poměru i brigády.

Koordinátor/ka distribuce

Jste sova? Nevadí Vám pracovat, když ostatní ještě spí? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás! Aktuálně hledáme především koordinátory pro Prahu-Východ a Kladno, nebráníme se ale spolupráci napříč ČR.

Administrativní podpora logistiky v Plzni

Máte rádi vůni tiskovin? Baví Vás práce s tiskovým rychloobrátkovým zbožím? Pracovali jste v oblasti logistiky? Pokud alespoň na jednu z otázek jste odpověděli ano, přidejte se k nám!

Expedient/ka tisku v Pardubicích na noční směny

Jste sova? Nevadí Vám pracovat, když ostatní ještě spí? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Obchodní zástupce pro ČR

Baví Vás obchod a každodenní setkávání se s lidmi? Cítíte se lépe v terénu než v kanceláři? Nevadí Vám cestování? Chcete si zlepšit komunikační dovednosti a naučit se ty obchodní? Ozvěte se nám!

Pracovník na denní remitendu v Olomouci

Jste ranní ptáče? Upřednostňujete manuální práci? Pod pojmy jako přísun, odsun, třídění nebo zpracování si dokážete představit svou budoucí práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Expedient/ka tisku v Brně na noční směny

Noční třídění deníků a časopisů na třídící lince mezi 20.00 a 3.00. Práce na HPP

Dispečer/ka – kontrolor/ka

Jste komunikativní člověk? Aktivně hledáte řešení problémů? Máte základní znalosti práce na PC? Nasbírali jste už nějaké zkušenosti nebo jste právě dokončili školu? Určitě se nám ozvěte!

Expedient/ka tisku v Plzni na noční směny

Pozice vhodná i pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené a aktivní důchodce.

Administrativní podpora logistiky v Praze

Zajímavá a odpovědná práce s tiskem na HPP.

 

Máte možnost zaregistrovat si svůj životopis do naší databáze zde.