Požadovaný text nenalezen. pns.cz - Distribuce tisku po celé ČR

odkaz na časopis trafikant

kontakty PNS

odkaz na baliczech.cz

Pro vydavatele Pro vydavatele

Informace určené vydavatelům tisku a dalšího zboží.

Pro prodejce Pro prodejce

Informace určené prodejcům tisku.

Stanovisko PNS k situaci v předplatném denního tisku

12.1.2018

Společnost PNS a.s. se intenzivně zapojila do řešení problémů v doručování předplatného a převzala počátkem týdne v některých oblastech odpovědnost za nábor nových doručovatelů denního tisku předplatitelům od svého subdodavatele - společnosti Mediaservis, s.r.o. Stalo se tak v nejkritičtějších oblastech, kterými jsou Karlovarsko, Praha, střední Čechy, část východních Čech a severní Morava.

Celý článek

Stanovisko PNS k problémům s distribucí předplacených deníků

5.1.2018

První novinová společnost a.s. (PNS) zahájila od počátku roku ve spolupráci s firmou Mediaservis, s.r.o. distribuci předplatného deníků v České republice. Společnost Mediaservis má však kvůli nedostatku doručovatelů problémy s roznáškou předplacených novin do schránek čtenářů. Největší výpadky jsou v Praze, středních Čechách a na severu Moravy. Obě firmy vynakládají maximální úsilí k tomu, aby problémy s doručováním předplatného byly odstraněny co nejdříve. 

 

Celý článek

Nové pracovní nabídky

4.1.2018

Chcete se stát součástí stabilní české společnosti s pevným postavením na trhu? Nabízíme vám nové pracovní příležitosti.

Celý článek

Informace k předplatnému denního tisku

28.12.2017

Společnost iPNS a Mediaservis od 1.1.2018 doručují do Vašich schránek denní tisk. V případě potřeby reklamace na poskytovanou službu nadále kontaktujte svého vydavatele s využitím stávajících kontaktních údajů. Děkujeme za pochopení.

Archiv aktualitCelý článek