Staňte se franšízantem!

6.9.2017

Společnosst PNS aktivně vstupuje do prostředí maloobchodních prodejen tisku.

fransiza-navrh

Díky vstupu do maloobchodních prodejen tisku nabízíme dosavadním nájemcům a majitelům prodejních míst kapitálovou spoluúčast v jejich společnostech, mají tak možnost zůstat i nadále manažery prodejen s podílem na zisku.

 

Nabízíme

  • Možnost kapitálového vstupu.
  • Možnost spolupráce formou franšízingu, jedná se o samostatné podnikání, které je podřízeno franšízové smlouvě s firmou PNS.
  • Možnost vybavení provozoven dle vizualizace.
  • Maximální spolupráce a podpora pro trvalý udržitelný růst vaší i naší společnosti.

 

Spolupráce formou franšízingu

Franšízor je vlastník ochranné známky a značky franšízové sítě (PNS). Smlouva, která vznikne mezi majitelem prodejny a franšízantem, garantuje, že majitel ochranné známky financuje podstatnou část investice do otevření prodejny a nákupu zboží. Nabízíme možnost stabilního podnikání a jeho následný rozvoj. Díky tradici naší značky a jejímu dobrému jménu nabízíme potenciál rychlého růstu.

 

PNS na své náklady navrhne design interiéru prodejny, podílí se na brandingu exteriéru i interiéru nebo vybavení provozovny tak, aby zapadala do celkové koncepce PNS. Prodejci si mohou rozložit náklady do delšího období a splatit je z výnosů z prodeje díky franšízovému konceptu.

 

„Vybudování nového prodejního místa, aby odpovídalo současné době, stojí mezi 300 - 500 tis. Kč. To jsou prostředky, které jsou pro většinu drobných prodejců nepřekonatelný problém. My ho tímto způsobem řešíme,“ přibližuje projekt předseda představenstva PNS Petr Novák.

 

fransiza-realizace

Rekonstrukce franšízové prodejny ve stanici metra Vysočanská v Praze.

 

Více informací najdete na Franšíza PNS.

Archiv aktualit