Výsledky ankety pro čtenáře časopisu Trafikant

9.4.2018

Jak jste odpovídali na naší anketu? A komu můžeme pogratulovat k výhře? Dozvíte se níže.

V únorovém vydání časopisu Trafikant jsme zveřejnili anketu, která obsahovala pět otázek, a požádali jsme vás o zaslání odpovědí nejpozději do 20. března. Pokud jste tak učinili a odpovídali do Moje PNS a na email anketa@pns.cz, byli jste zařazeni do slosování, ve kterém pět z vás získalo nárok na rozhovor zveřejněný v některém z dalších vydání časopisu a získají malý dárek.

 

A jak jste odpovídali?

  1. Na první otázku Kdy a kde čtete časopis Trafikant? jste v šedesáti procentech odpověděli: V práci, v trafice, na provozovně a podobně, čtyřicet procent z vás si nás raději přečte v klidu domova. Takže v číslech 60:40 ve prospěch pracovního prostředí.
  2. V odpovědi na druhou otázku Čtete časopis Trafikant raději tištěný na papíře, nebo on-line na webu www.trafikant.pns.cz? jste se naprosto shodli a odpověděli Tištěný.
  3. Třetí otázka se týkala celkové čtenosti našeho časopisu Trafikant a zněla: Čtete časopis Trafikant sám/sama, nebo ho ještě ně- komu půjčujete? Kolik čtenářů má vlastně Trafikant ve vaší prodejně?“ Odpovědi na tuto otázku nás velmi příjemně překvapily, neboť z nich docela jasně vyplývá, že připadá více než 2,2 čtenáře na jeden výtisk, což by odpovídalo minimálně 22 tisícům čtenářů každý měsíc! To nás moc těší. Výsledek najdete v tomto koláčovém grafu: a) 1 čtenář 20 %, b) 2 čtenáři 40 %, c) 3 a více čtenářů 40 %.
  4. Ve čtvrté otázce jsme se vás ptali na nejzajímavější rubriky: „Uveďte jednu až pět rubrik, které vás v časopise Trafikant nejvíce zajímají.“ Jak jste odpovídali, ukáže opět přiložený graf. Informace o titulech 27 %, Akademie 23 %, Soutěž Trafika roku 15 %, Rozhovory 12 %, Křížovka 12 %, Doplněk 8 % a Anketa 3 %.
  5. Zapáté jsme se ptali: „Se kterou osobností byste se chtěl(a) setkat v některém z dalších vydání časopisu Trafikant?“ Odpovědi byly skutečně zajímavé a vlastně každá jiná, zástupci vydavatelů, vedení PNS, populární osobnosti country, Andrej Babiš, Karel Gott, ale hlavní zájem je o rozhovory zajímavé. A to vám chceme splnit určitě!

 

Vylosovaní výherci

Zde je pět z vás, kteří díky svým odpovědím a vylosování získávají nárok na rozhovor zveřejněný v některém z dalších vydání časopisu Trafikant:

  • Vladimír Sudek, Kutná Hora
  • Kateřina Preislerová Štolcová, Ondřejov
  • Ivana Snítilová, Dolní Libchavy
  • Jan Červenka, Praha 5
  • PRAGOFLORSERVIS, Praha 4

 

Vítězům blahopřejeme, naše redakce je bude kontaktovat. Těšíme se společně s vámi na další anketu!

Archiv aktualit