PNS distribuuje do obchodů stovky tisíc kartiček k Mistrovství Evropy ve fotbale

V pátek bylo zahájeno Mistrovství Evropy ve fotbale (Euro), které potrvá do 11. července 2021. Vzhledem k celosvětové epidemické situaci se koná mimořádně v lichém, nikoliv v tradičně sudém roce. První novinová společnost (PNS) dodala kartičky a samolepky s tematikou šampionátu do všech obchodů Tesco, vybraných hypermarketů Albert, prodejen Valmont, Lagardére, Traficon a do několika tisíc jednotkových prodejen, které jsou vhodné pro prodej tohoto typu zboží. 

Fanoušci si tak mohou zakoupit několik variant balení. Kromě tradičních kartiček, samolepek a alb, také dva další speciální produkty, a to binder a starter pack. V průběhu měsíce června se navíc na   některých prodejnách průběžně objevují i specializované tematicky zaměřené stojany. 

Přesto, že je zboží v prodeji teprve krátce, zaznamenali jsme již velký zájem zákazníků o tyto produkty. Věřím, že v tom hraje roli letošní účast naší reprezentace na šampionátu, která ještě znásobí zájem diváků případným postupem ze skupiny do dalších vyřazovacích fází Eura,“ říká Ondřej Vaňha, místopředseda představenstva První novinové společnosti a.s.

16. ročník Mistrovství Evropy ve fotbale bude zahájen v Římě, kde se utká Itálie s Tureckem. Finále a semifinále mistrovství se pak uskuteční v metropoli Velké Británie Londýně. Letos poprvé se budou zápasy hrát v 11 různých zemích Evropy.

O První novinové společnosti, a.s.

První novinová společnost a.s. (PNS) je největším distributorem tisku na českém trhu. Zajišťuje distribuci celostátních i regionálních deníků, časopisů, neperiodických publikací a doplňkového sortimentu na prodejní místa. PNS jako největší alternativní poštovní operátor v České republice také distribuuje letáky a listovní zásilky. Tiskem a doplňkovým zbožím zásobuje téměř 17 000 prodejních míst po celé republice šest dní v týdnu. Vytváří tak nejhustší síť prodejních míst v Evropě. Společnost vznikla v roce 1992, její historie ale sahá až do roku 1953. PNS disponuje rozsáhlými možnostmi distribuční sítě pro doručení tiskovin do schránek, prodejní sítě tiskovin a doplňkových produktů, kterou nabízí pro využití širokému spektru obchodních partnerů.

Kontakt pro média:

Jana Bakešová
jana.bakesova@dark-side.cz
+420 731 613 604